Öncelikle müşteri memnuniyeti felsefesini prensip edinen şirketimiz; ürün tasarım ve uygulama süreçlerinde, tüm
faaliyetlerini bu felsefe doğrultusunda sürdürmektedir. Amaca uygunluk, kullanımda güvenirlilik, dayanıklılık ve sağlık gereksinimleri ürün kalitemizi belirlemektedir. Şirketimiz hatanın oluşmadan önce tespiti için, tüm çalışanların destek ve katılımlarının şart olduğunun bilincindedir.

Bu sebeple; çalışanlarımızın firmamızda çalışmaktan gurur duyacakları ortamı sağlamak, şirket prensibimizdir.
Müşterilerimizin et ve sebze işleme süreçlerindeki gereksinimlerinde olası riskleri azaltmak ve onların tercih edilen iş ortağı olarak büyümelerini sağlamak isteriz.

Amacımız; eğitimli ve uzman çalışanları, doğru ve güvenilir iş ortaklıklarıyla birlikte iş mükemmeliyetini hedefleyerek; müşterilerine rekabetçi, güvenilir ve yüksek kaliteli çözümler sunan bir şirket olmak ve dünya markaları arasında söz sahibi bir konuma gelmektir.

DEĞERLERİMİZ:
Şeffaflık ve Doğruluk: Arı Makina’nın tüm paydaşlarına karşı; güven ve dürüstlük üzerine kurulu bir iletişim ve çalışma sistemi vardır.
Müşteri Odaklılık ;Müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak, onları taahhüt edildiği zaman ve şekilde karşılamak, teslim ettiğimiz kaliteli ürünlerimiz, hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile nihai müşteri memnuniyeti sağlamak müşteri odaklı olmamızın gereğidir.
Yenilikçilik: Türkiye’nin et işleme makinaları sektöründe birçok ilke imza atan Arı Makina;  son teknoloji ve yenilikçi fikirleri, müşteri ihtiyaçları ile buluşturarak onlara maksimum faydayı sağlar. 

Voleks
Cliopack
Arıcı Makina
ArıShowRoom
Arıpack