MÜŞTERİ YORUMLARI

LANGUAGE

MÜŞTERİ YORUMLARI

MURAT KOÇ: Öncelikle kalite ürünü alıp bir yıl sonra çöpe at korkusu yok, tamir sorunu yok. Her ürün orijinal, yedek parça temini kolay, malzemenin kalitesi sayesinde uzun ömürlü. Her şeyiyle 1 numara.

ERMAN YILMAZ:
Kaliteli, sağlam ve kullanışlı. Herkeslere tavsiye ederim.

GÜRKAN BAHTİYAR: Türkiye'nin bir numaralı markası.

ZİVER YAPRAK: Üstün kalite ve sonsuz bir performansa sahip olup, diğer markalara farkını fazlasıyla göstermiş olması. ;-) Her evin ihtiyacını Arı Makina'dan karşılayıp,Arı makina'dan şaşmamasını tavsiye ediyorum.Gerçekten tebrik edilesi bi marka diye düşünüyorum.

İLİMDAR İSMAİL EDİZ: Gıda Mühendisiyim.

Arı makine ile 14 yıl önce sektörde daha acemiyken tanıştım.

Uzun ve sorunsuz çalışıyor makineleri daha ne olsun ki. Uygun fiyata, sağlam, güvenli yerli  üretim daha ne olsun.

ALİ KORKUT: Yerli üretim olması, yedek parça ve servis hizmetlerinizi beğeniyorum. Özellikle kıyma makinalarınızı çok beğeniyorum.  Arı Makine ile senelerdir çalışıyorum, çok memnunum.

AKKI KURTULUŞ: Her ürünü son derece kaliteli ve kullanışlı.

MUHAMMET TEPE: En başta kalite, kolay kolay arıza yapmaz. Herkese tavsiye ediyorum. Arı Makina ve ürünler kesinlikle  çok kaliteli. 1990 yılından beri kasabım, tecrübelerime dayanarak  yeni iş yeri açacak arkadaşlara öneriyorum.

MESUT DEMİRALP: Sağlam, hijyenik  ve güvenilir.

ARİF OHRİLİ: Malzeme kalitesi ile uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir.

BURAK OHRİLİ: Türkiye'nin en kaliteli makinesi hem tamir açısından, hem de kullanım açısından. 

HASAN AKIN: Kaliteli ürün  ve sorun olduğunda anında çözüm.  Ari makina  kıyma makinasında kendini kanıtladı,  bunun yanında  yan ürünlere de yönelmeli.

AYKUT KUTSAL: Öncelikle öncü firmalardan birisi ve bir sorununuz olduğunda ilgi alakaları mükemmel. Makinelere gelince, kullandığı malzemeler ve işçilik tercih sebebim. Yeni iş yeri açmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

CARULLAH DOĞRUER: 5 yıldır makinanızı kullanıyoruz. Muhteşem ..Günlük 2 kilo çektiğimiz de oldu, 2 ton çektiğimiz de oldu .Bana mısın demiyor maşallah.

CAHİT ÖNSOY: Kalitesine güveniyorum. Türkiye’de böyle kaliteli bir markanın olması çok güzel.

MEHMET RECAİ BALLI: Kaliteli mal ürettikleri için tercih etiğim bir markadır. Kaliteli mal ürettikleri, milletimize yardımcı oldukları için, namus ve şerefleriyle kazanç sağladıkları, miletimize hiç sahte mal satmadıkları için onları tebrik ediyorum.

AYHAN KARAKOÇ: Türkiye şartlarında yerli üretim makinalara göre üstün performans, avrupa makinalara göre ise daha hesaplı olması tercih sebebim. Makinanın sessiz çalışıyor ve kıymayı görsel olarak güzel çıkarıyor.

MUSTAFA KARAKARA: Sağlam, güvenilir ve kaliteli.

SEZAİ ÇELPEŞLİ: Kalite ve güven tercih sebebim. Sanki babamızın firması gibi ‘Alo’ de yeter, sorunsuz.

FATİH YILDIRIM: Doğru kullanımla sorunsuz çalışan bir makina.

GÜLŞAH ERKAN: A
dı üstünde ‘Arı Makine’. Arı gibi çalışan makinalar, tabi ki 1 numaralı tercihimiz olur.

İBRAHİM UYDAŞ: Güven ve alanında çok iyi olması tercih nedenim. Arı Makina’dan çok memnunum. Çok iyi sonuçlar aldım.

AYDIN TÜFEKÇİ: Eski kayışlı makinalardan bugün Avrupa’ya ihracat edilen paslanmaz makinalara, ilk günden bugüne aynı hizmet aynı dostluk.

NAZMİ KAYHAN: Bende kıyma makinesi var, güzel  ve sorunsuz makine. Sağlam makinaları var.

MUHSİN ÇELİKTEN: Çok kullanışlı ve sağlam. Pratik ve yedek parça sorunu yok. 33 yıldır kullanıyorum, hiç sıkıntı yaşamadım. Anında yedek parçaları temin ediliyor.

HAKAN TETİK: Sektöründe öncü, kaliteli ve en sağlamı ARI MAKİNA. Fazla söze gerek yok ki. Ne yaparsan yap AŞK ile yap. Bu adamlar da aynen öyle yapıyor. Zira 21 yıldır makinesi daha canavar gibi.

YAŞAR CEM: İyi kalite, iyi servis ve güvenin hesaplı adresi Arı Makina. Kötüden iyi çıkmaz politikasıyla hareket eden bir firmaya sadece teşekkürlerimizi borç biliriz.

ADNAN AYDEMİR: Teknik servis bakımından hizmette sınır tanımayan güvencesi, ulaşılmak istenildiğinde rahat bir şekilde ulaşılması ve yedek parça konusunda taahhütleri yerine getirmesi Arı Makine’yı tercih sebeplerim.  AR-GE’si başarılı ve Avrupa standartlarına uygundur. Bu yüzden Arı Makine’nın bir Türk firması olması gurur kaynağımız.

MUSTAFA ÜSTÜN: Şu ana kadar gördüğüm bildiğim en sağlam, en masrafsız, en sorunsuz makina. Elimizde 8 adet var, 88 adet daha alacak olsam kesinlikle hepsini Ari Makina alırım.